“Tech for humanity” kutsub kriisipiirkondade probleeme lahendama!

Tehnopol Startup Inkubaatoris toimub 9.-11. juunil arendusnädalavahetus “Tech for Humanity,” mis otsib tehnoloogia uudseid rakendusviise pagulaskriisi, looduskatastroofide ja arengumaade abistamiseks.

Osalema on oodatud programmeerijad, disainerid, turundajad ning kõik, kes soovivad anda oma panuse humanitaarkriisides esinevate väljakutsete lahendamiseks.

„Tech for Humanity” häkatonil on hea võimalus oma idee esitada ÜRO allorganisatsioonidele nagu Global Humanitarian Lab (GHL) ja Rahvusvaheline Punane Rist (ICRC) ning ekspertide toel oma idee ka teoks teha.

Koodiga “ILOVEGarage48” -50%

Loe lähemalt SIIT

Info ja registreerumine: http://garage48.org/events/garage48-tech-for-humanity

Ürituse info Facebookis: https://www.facebook.com/events/294400201012205/

NB! Kui sa ei ole suutnud veel otsustada, kas osaleda või mitte, siis tule 7.juunil kell 18.30 Tehnopol Startup Inkubaatorisse, kus kohtud potensiaalsete tiimikaaslastega, kuuled lähemalt ette antud probleemidest ja aitame sul idee esitamiseks parima pitchi teha. Facebooki üritust näed SIIN

“Tech for Humanity“ häkathoni korraldavad Teaduspark Tehnopol ja Garage48 koostöös Eesti Välisministeeriumi ja ÜRO erinevate allorganisatsioonidega. Ürituse eesmärgiks on otsida innovaatilisi lahendusi humanitaarkriiside abistamiseks ja ennetamiseks maailma kriisipiirkondades

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega