Tehnopol kutsub Talsinki Metropolitan Incubation projekti lõpuüritusele

 

15. juunil toimub Eesti Kaubandus-Tööstuskojas Talsinki projekti lõpuüritus, kus lisaks projekti kokkuvõttele saab kuulata ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri nõunikku ning paneeldiskussiooni piiriüleste investeeringute väljakutsetest naaberriikide pealinnades. 

Talsinki projekt on kolme aasta jooksul edendanud Eesti-Soome ühisettevõtete loomist ning ettevõtete, ärimentorite ja inkubaatorite koostööd.

“Eesti ja Soome ning eelkõige meie pealinnade Tallinna ja Helsingi vahelisel koostööl on tänaseks pikk ajalugu. Kahe linna vaheline lähedus on lihtsustanud piiriülest majanduskoostööd ning tulevased projektid näitavad seda, et Talsinki on aidanud kaasa praeguse Momentumi loomisele,” ütles Tehnopol Startup Inkubaatori juht Martin Goroško.

Kolme aasta jooksul korraldasid projekti partnerid Tallinna Teaduspark Tehnopol, Eesti Äriinglite Assotsiatsioon, Tallinna Loomeinkubaator, Laurea Rakenduskõrgkool ja Edela-Soome Rakenduskõrgkool kahe riigi vahel erinevaid üritusi ja koolitusi, mille kaudu leidsid rahastuse või töötaja naaberriigist mitmed startupid.

“Eesti iduettevõtetest on Talsinki projektist leidnud tuge mitmed Tehnopoli ja Tallinna Loomeinkubaatori kliendid, kelle puhul võiks Soome olla esimene sihtturg, kuhu laieneda,” ütles Tallinna Loomeinkubaatori projektijuht Kadri Karma.

Üritus toimub juba sellel reedel (15.06) kell 14-18.30 Eesti Kaubandus-Tööstuskojas (Toom-Kooli 17). Ajakava leiad ja tulekust anna teada SIIT. Oodatud on kõik huvilised!

Vaata ka ürituse Facebooki eventi.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega