Tehnopol otsib uut tegevjuhti 

Seoses Tehnopoli praeguse tegevjuhi ja juhatuse liikme Indrek Orava ametiaja lõpuga kevadel 2024, kuulutame välja konkursi uue juhi leidmiseks.  

Tehnopoli näol on tegemist riigi, linna ja ülikooli omandis oleva sihtasutusega. Oleme tänaseks kasvanud Baltikumi üheks suurimaks teadus- ja ärilinnakuks, mis on tõmbekeskuseks eri kasvufaasis tehnoloogiaettevõtetele. Tehnopoli juures tegutsevad ka Startup Inkubaator ja Prototron, mis on loodud varajase faasi iduettevõtluse arengu toetamiseks. 

Praegune juht Indrek Orav on olnud Tehnopoli tegevjuhi/juhatuse liikme rollis peaaegu viis aastat – selle aja sisse on jäänud Tehnopoli jaoks mitmed märgilised sammud, nii võidud kui õpikohad, ja kindlasti ka organisatsioonina kasvamine.  

Ees on ootamas palju põnevaid sündmusi, projekte ja algatusi, neist üheks suurimaks lähiajal on NATO DIANA innovatsioonikiirendi eestvedamine ja kiirendikeskuse avamine Tehnopoli linnakus.  

Kui oled ise huvitatud või tead kedagi, kes sobiks Tehnopoli etteotsa, loe lähemalt ja jaga seda linki: www.tehnopol.ee/liitu/tehnopoli-tegevjuht

Kandideerimise tähtaeg on 5. november.  

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega