Tehnopoli ehitatakse uus 8-korruseline ärimaja

Meil on suur heameel teatada, et teadus- ja ärilinnakus Tehnopol algas kaheaastane ehitusjärk uue büroohoone püstitamiseks! 2022. aastal valmiva hoone üürnikeks saavad peamiselt tehnoloogiaorganisatsioonid ja -ettevõtted. Loodame kõigi mõistvale suhtumisele võimalike ebamugavuste korral, mis ehitusjärgus võivad esineda.

Kui üldiselt on COVID-19 kriisi tõttu uute hoonete ehitamine vähenenud, siis teadus- ja ärilinnakus Tehnopol alustatakse tööd jõudsaks laienemiseks. Astlanda Ehitus alustab 8-korruselise hoone ehitust, millest saab linnaku suurima mahuga büroohoone. Uue hoone arhitekt on Mattias Agabus.

Mäealuse 2-4 aadressi kandvasse hoonesse luuakse 12 000 m2 büroopinda ja 600-kohaline parkimismaja. Uus ärimaja vastab tipptehnoloogilistele nõuetele, olles hinnatud A kvaliteediklassi. Hoonesse on võimalik ööpäevaringselt terve nädala jooksul ligi pääseda.

Tehnopoli arendus- ja kinnisvarajuht Tarmo Loog leiab, et uus büroohoone rikastab linnaku keskkonda: „Uue hoone rajamine laiendab nii olemasolevate kui ka uute klientide võimalusi olla ärikeskkonnas, kus teaduse ja äri kokkusaamisel luuakse innovaatilisi lahendusi.” Loog lisab, et hoonesse on planeeritud kogu linnakut teenindavad avalikud teenused, kuna maja asub linnakut läbiva keskse promenaadi ääres.

Rohkem infot uue büroohoone kohta leiate siit. Üürimise kohta leiavad huvilised täpsemat infot siit.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid