Tehnopoli ninja-raja võitjaks tuli TalTechi tiim

Tehnopoli ja Astlanda suvepäeva lahutamatuks osaks on saanud ninja-raja väljakutse, kus sel korral osales kokku üheksa tiimi. Väga tiheda rebimise tulemusel osutus võitjaks TalTechi esindanud tiim nimega BioeNINJAring! 

Tehnopoli ninja-rada koosneb igal aastal vähemalt neljast erinevast väljakutsest, suur osa on batuutidel ja alati on kaasatud ka Sooneoja ehk vähemalt üks takistus on seotud veega. Ninja-rajal osalevad 4-liikmelised tiimid ja võistlus on igal aastal äärmiselt meelelahutuslik. Aga nii tihedat rebimist ja vingeid aegu kui sel aastal, pole me veel varem näinud! Nii et väga tubli sooritus selleaastaste osalejate poolt ja ühtlasi korralik väljakutse neile, kes plaanivad järgmisel aastal ninja-rajale tulla.  

Tiimide edetabel aegade järgi: 

  1. BioeNINJAring (TalTech) – 06:06 
  2. Tehnopol – 06:26 
  3. FitSphere – 06:35 
  4. The Green Team (LiTech) – 06:52 
  5. Kobras (Inspecta Estonia) – 07:03 
  6. #team TFTAK (TFTAK) – 07:22 
  7. Ninja Noodles (TTI Electronics) – 07:46 
  8. MURG (Mustamäe Riigigümnaasium) – 08:39 
  9. Protobios – 08:52 

Võrdluseks – eelmise aasta ajad leiad siit!

Suur aitäh kõigile osalejatele ja palju õnne võitjatele! Auhindadele pani seekord õla alla Rademar, loosiauhinnad olid nii Tehnopoli kui FitSphere poolt.

Kui sul on ettepanekuid, milliseid sündmusi võiksime linnakus veel korraldada – või sul on lihtsalt mõni rõõm, mida soovid jagada – siis kirjuta meie linnaku kogukonnajuhile Lainale (laina@tehnopol.ee).

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega