Tehnopoli võrkpalliväljaku broneerimissüsteem sai värskenduse

Valmis on saanud uus Tehnopoli võrkpalliväljaku broneerimissüsteem ning edaspidi saab väljakut rentida mugavalt kontaktivabalt. Lahendus arendati välja koostöös Tehnopoli äriarenduse kliendi ja Startup Inkubaatori alumni MyGamesiga.

Alates tänasest juhatab Tehnopoli kodulehekülje ruumibroneeringute leht tehnopol.ee/room/ võrkpalliväljaku broneerijad mygames.io/ kodulehele, kus broneering lõpule viia. Esmakordsel broneeringu tegemisel on tarvis MyGamesi lehele konto teha. Konto luues saadab MyGames broneerijale unikaalse koodi, millega väljakule broneeringu ajaks sisse saab. Senine võtmesüsteem lõppeb ära.

Tehnopoli sõpradele on väljaku kasutamine tasuta. Võrkpalliväljaku “Volley” broneerimine on avatud aastaringselt ja seda võivad teha kõik võrkpallihuvilised.

Tähelepanu! Teavitame lähipäevadel muudatusest isiklikult inimesi, kelle broneeringud juuli kuus veel tulemas on. Kui tead mõnda kolleegi, kes võrkpalli mängimas käib, võid igaksjuhuks infot nendega ka jagada!

Eesti sporditehnoloogia idufirma MyGames on kokku kogunud üle 150 000 peamiselt tenniseväljaku üle maailma ja võimaldab nende mugavat kasutamist läbi enda platvormi. 

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega