UX Challenge kutsub testijaid

Tehnopol kutsub tulevasi testijaid UX Challenge’ile, mille raames saavad tulevikutegijad võimaluse paranda ettevõtete digitoodete kasutajamugavust professionaalsete disainimentorite käe all. Testijate rolliks on kontrollida ja tagasisidestada ürituse käigus loodud lahendusi. Tegemist on veebiüritusega.

Tutvu väljakutsetega, millega ürituse käigus töötama hakatakse, et leida endale sobiv ja registreeru SIIN.

  1. Apartnet – SaaS mudel, virtuaalne administraator meditsiiniteenuste osutajaks (chatbot). Testijad: patsiendid ja arstid.
  2. Iiris – lihtsasti kasutatav haloteraapia seade kodukasutuseks. See saab olema esimene haloteraapia masin turul, mida saab kasutada äpi kaudu. Testijad: astmaatikud, KOK-i põdejad, allergikud (heinapalavik), madala immuunresistentsusega inimesed, inimesed, kellel on sageli nohu, köha, põskkoopapõletik ja hooajalised haigused. Lapsed ja täiskasvanud, kes kasutavad soolaravi.
  3. MyPlan – Veebirakendus erakasutajatele, et toetada isiklikku arengut, iseseisvust, produktiivsust. Sobib karjäärinõustamiseks, tööalaseks arenguks, igapäevasteks tegevusteks. Testijad: nõustamisteenuse pakkujad, konsultandid, ettevõtjad ja kõrgetasemelised spetsialistid.
  4. My Spotit – kiireim B2B koosolekuruumide ja tööruumide broneerimisplatvorm. Testijad: juhid, meeskonnajuhid.
  5. Bill of Material – materjaliandmik on ammendav nimekiri kõikidest toormaterjalidest, osadest, allosadest, muudest komponentidest ja nende kogustest, mida on vaja toote tootmiseks. Testijad: eeskätt otsime metalliettevõtete insenere ja rasketehnikat ja sellega teenust pakkuvaid inimesi.
  6. LabToWellness – internetipõhine tervise visualiseerimise ja aruande teenus laborite ja tervishoiuasutuste jaoks. Testijad: patsiendid, kellelt on võetud vereanalüüse, tehtud meditsiinilisi mõõtmisi või kes on vastanud küsimustikele.
  7. Turnit – veebirakendus, et broneerida ja hallata (vaadata, alla tõmmata, muuta ja tühistada) bussipileteid, reisipasse ja kuponge. Testijad: turismireisijad – inimesed, kes külastavad uusi riike või kohalikke piirkondi. Pendelrändajad – inimesed, kes reisivad regulaarselt koju ja tööle. 
  8. Jeprent – veebirakendus, et rentida rasketehnikat ja pakkuda sellega seotud teenuseid. Testijad: eeskätt otsime metalliettevõtete insenere ja rasketehnikat ja sellega teenust pakkuvaid inimesi.

Kokku on üritusel kaheksa väljakutset, mille kallal tööle asutakse. Igale väljakutsele annab tagasisidet neli testijat. Testijad peavad olema valmis suhtlema inglise keeles. Edasta oma osalemiskinnitus aadressile kadi.villers@tehnopol.ee hiljemalt 26. veebruariks. Iga testija saab tänutäheks Rahva raamatu kinkekaardi 30 euro väärtuses.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid