Vaata, millised tiimid pääsesid AI kiirendisse

Vaata, millised tiimid pääsesid AI kiirendisse

Eelmisel nädalal startis Tehnopol Startup Inkubaatoris AI kiirendi, kuhu tihedast konkurentsist valiti välja 10 tiimi. Iga kiirendisse pääsenud tiim saab oma idee arendamiseks 10 000-eurose rahasüsti.

Tehnopol Startup Inkubaatori AI kiirendi aitab turule tuua uusi ja tugevaid tehisintellekti lahendusi loovaid tehnoloogiaettevõtteid. AI kiirendi läbimisele aitavad kaasa nii spetsiaalne AI fookusega koolitussari kui ka valdkonna tipptegijatest mentorid ning eksperdid, kes meeskondadega iganädalaselt töötavad.

AI kiirendis alustasid oma teekonda:

CubedAI toob revolutsiooni tehisintellekti ja värkvõrku oma arenenud AIoT platvormiga.

Cadrak on masinõppel põhinev tarkvara tööriist puuduste tuvastamiseks masinaehituslikelt tööjoonistelt.

BeesAM projekt on suunatud Ukraina põllumajandusalade miinidest puhastamiseks droonidega.

Claricy arendab uue põlvkonna tehnoloogiat nimega IRIS-X, mis integreerib käitumisteadused finantsnõustamisteenuse mudelisse eesmärgiga edendada finantsheaolu, kasutades tehisintellekti ja jutustamise kunsti.

Fault Tolerant arendab tootmisprotsessi virtuaalse koolitaja abilise/assistendi, mis on võimeline fotodelt hindama õpilase poolt teostatud tehnilise tööülesande kvaliteedi, seejärel tehisaru arvutinägemise algoritmi abil võrdlema seda etalon mudeliga ja andma õpilasele tagasisidet töös esinevatest vigadest ja puudustest.

Grab2Go keskendub iseseisvalt toimivate, mehitamata ja robotiseeritud mugavuspoodide ning apteekide tehnoloogia arendamisele ja tootmisele, mida juhib tehisintellekt.

RidgeWiz meeskond arendab AI-põhist tehnoloogiat, mis annab mesinikele üle interneti infot mesitarude tervise kohta.

Kodatek lisab õhubetooni seadmestikule tehisaru juhtimise, mis võimaldab ehitusobjektil valmistada ja paigaldada monoliitset soojustust kordades kiiremini.

GDPR Register plaanib suurte keelemudelite (LLM) abil luua lahenduse automaatse andmekaitse dokumentatsiooni koostamiseks.

Menken Trials tehnoloogia teeb revolutsiooni kliiniliste uuringute jälgimises tänu AI tehnoloogia integreerimisele.

Õnn kaasa ja edukat kiirendit! Hoidke meie kanalitel silma peal, jagame kindlasti uudiseid tiimide käekäigu kohta.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega