Võrkpalliväljaku ja juuli ruumibroneeringutega seotud teated Tehnopoli klientidele

Teavitame Tehnopoli linnaku ettevõtteid ja kliente sellest, et võrkpalliväljaku broneerimine muutub ja juuli kuus tasuliste seminariruumide broneeringud peatatakse. 

Uus võrkpalliväljaku broneerimissüsteem

Tehnopol hakkab tegema koostööd Tehnopol äriarenduse kliendi ja Startup Inkubaatori alumni MyGamesiga. Eesti sporditehnoloogia idufirma MyGames on oma kodulehele kokku kogunud üle 150 000 peamiselt tenniseväljaku üle maailma ja võimaldab nende mugavat kasutamist läbi enda platvormi. 

Alates juuni lõpust juhatab Tehnopoli kodulehekülje ruumibroneeringute leht tehnopol.ee/room/ võrkpalliväljaku broneerijad edasi mygames.io/ kodulehele, kus broneering lõpule viia. Esmakordsel broneeringu tegemisel on tarvis MyGamesi lehele konto teha ja sellest teada anda kristiina.libe@tehnopol.ee meiliaadressile, et teid saaks Tehnopoliga siduda.

Tehnopoli klientidele on väljaku kasutamine tasuta. Samuti on Tehnopoli klientide privileegiks eksklusiivse koodi sisestamisel väljakut ka õhtustel aegadel kasutada. Võrkpalliväljaku “Volley” broneerimine on avatud aastaringselt ja seda võivad teha kõik asjast huvitatud. Seost Tehnopoliga selleks olema ei pea.

Juuli kuus tasulisi seminariruume broneerida ei saa!

Tasulised seminariruumid lähevad suveks puhkusele, et augustis taas kliente teeninda. Tasuliste seminariruumide hulka kuuluvad Merkuur, Saturn, Veenus, Ceres*, Jupiter*, Callisto* ja Marss*. 

*Sama maja ettevõtted, kes neid seni tasuta kasutanud on, saavad seda ka juulis teha. Ruumid on kinni välisklientidele.

Ka UK Lounge, Kosmos, Investor Lounge, Swedbank, Ruutu6, Prototron, Orion ja Kuu jäävad majasiseseks kasutamiseks avatuks. 

NB! Juba varem juuli kuusse tehtud broneeringute pärast muretsema ei pea. Need toimuvad tavapäraselt.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega