Suvepäeval selgitame välja Tehnopoli linnaku kõige osavama ettevõtte

8. juunil on taas tulemas Tehnopoli linnaku suvepäev, mida korraldame koos Astlandaga. Need, kes eelmine aasta suvepäevast osa võtsid, mäletavad mõnusaid söögibusse, maitsvat jäätist, meeleolukat kontserti… ja väljakutsete rohket ninja-rada!

Ka sel aastal on võimalus oma ettevõte proovile panna ninja-rajal! Selleks pole tarvis teha muud, kui panna kokku 4-liikmeline tiim, registreerida tiim siin ja siis juba hakata 8. juuniks sooja tegema. Ninja-rada on teatavasti ootamatusi täis, täpselt samamoodi tuleb ootamatustega silmitsi seista ka ettevõtluses. Kasuks tulevad raudsed närvid, kohanemisvõime ja hea pingetaluvus. Jällegi täpselt nagu ettevõtluses! Rajale on oodatud nii meie linnaku ettevõtted kui ka head koostööpartnerid, aga tasub kiirustada, sest seekord lubame rajale kõigest kümme tiimi. Nii et kes ees, see ninja!

Kui ninja-rada läbitud, siis saab end premeerida mõnusate maitsetega, mida pakuvad erinevad toidubussid ja nautida Hendrik Sal-Salleri ning Erko Laurimaa akustilist kontserti. Suvepäevale on oodatud ka pere pisemad liikmed, sest lastele toome kohale batuudi ja suu teeme magusaks jäätisega.

Ja kui osaled meie sammulugemise võistlusel, siis tasub suvepäevale kohe kindlasti kohale tulla, sest just seal jagame tublimatele välja auhinnad. Pane end suvepeole kirja siin!

PS: sama päeva (8. juuni) hommikul võiks oma ettevõtte turundus- ja kommunikatsiooniinimesed saata meie kohvihommikule, kus tuleb juttu sellest, kuidas ikkagi saada oma ettevõtte uudistega meediasse. Täpsem info ja registreerimine siin.

Tõotab tulla igati asjalik ja tore päev, nii et näeme 8. juunil Tehnopoli linnakus!

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega