Üle saja oma valdkonna eksperdi pakub Tehnopoli klientidele ärituge

Üle saja oma valdkonna eksperdi pakub Tehnopoli klientidele ärituge

Teate ju ütlust, et kui tahad minna kiiresti, mine üksi; kui tahad minna kaugele, mine koos. Tehnopolis me usume just seda viimast ja seetõttu pakume erinevas faasis ettevõtetele igakülgset tuge, et nad jõuaks kaugemale ning et nende tegemised oleksid jätkusuutlikud. Kaasame igal aastal oma tegemistesse ka valdkonna eksperte, kes saavad mentoritena (idu)ettevõtteid toetada.

Ka sel aastal on meie mentorite võrgustik täienenud nii mõnegi eksperdiga. 2024. aastal kuulub Tehnopoli mentorvõrgustikku 140 erineva valdkonna eksperti, kelle abi saavad kasutada näiteks alustavad ettevõtted, kes soovivad nõu turunduse või investorvalmiduse teemal, aga ka juba kogenud ettevõtted, kel on tarvis ekspordialast tuge või finantsnõu. 

Vaata siit, kes toetavad meie ettevõtteid sel hooajal! 

Kui soovid rohkem infot Tehnopoli äriarendusteenuste kohta, siis leiad lisa siit lehelt. Tehnopoli äriarendusteenused on loodud selleks, et tuua välja tehnoloogiaettevõtete tegelik potentsiaal läbi ärimahtude kasvu, rahvusvahelise arengu, uute toodete või teenuste arendamise ja turule toomise, kestlikkusstrateegia loomise, era- või avaliku kapitali kaasamise. 

Kui sinu startup arendab tehnoloogilise komponendiga toodet või teenust ning tahaksid osaleda mõnes kiirendis, vaata Startup Inkubaatori veebilehte. Parajasti värbame idusid filmi- ja multimeediakiirendisse, kandideerimise tähtaeg on 30. aprill.  

Kui aga otsid oma ettevõttele uusi äripindu, siis ka siin saame sulle abiks olla – Tehnopoli linnakus tegutseb igapäevaselt üle 200 tehnoloogia ettevõtte ning pakume erinevas suuruses äripindu, mida on võimalik kohaldada just sinu ettevõtte vajadustele vastavalt. Äripindade kohta leiad täpsema info siit

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega