Ideede konkurss / конкурс идей "СУП" vol. 6

  • 19.08.2020
  • 16:00
  • -
  • 19.08.2020
  • 20:00
  • Teaduspark Tehnopol

Kohtla-Järve Gümnaasiumi aatrium, Pärna tn 47, Kohtla-Järve

Registreerun Ideede konkurss / конкурс идей

Startup Estonia, Tehnopol Startup Inkubaator ja Tabletennis11.com kutsuvad sind suppi sööma ja ideid põrgatama!

Hea uudis meie SUPi sõpradele ja ka teistele huvilistele - kohe kohe on tulemas selle aasta teine Ideede konkurss "СУП", seekord aga Kohtla-Järve linnas! Kohtla-Järve Gümnaasium on avanud kõikidele supi armastajatele oma uksed 19. augustiks! Vaba lava saab iga soovija, kes on tulnud kohale oma ideega. Nii, nagu meil tavaks on saanud, parim idee saab peaauhinna - 500€!

19. augustil toimuval idee konkurssil on auhinna välja pannud üks tubli Narva ettevõte Tabletennis11, kellel on soovi ja võimalust panustada kohalikku kogukonda ning ettevõtluse arengusse.

Tule 19. augustil kell 16.00 Kohtla-Järve ühte kaasaegsemasse ja inspireerivasse kohta - Kohtla-Järve Gümnaasiumisse ja võida oma auhind!

Mis on SUPP? See on üritus, kus järgmine hea idee võib tulla sinu naabrilt või sinu sõbralt, aga miks mitte sinult endalt?! SUPP on suurepärane võimalus vabalt jagada oma kohalikus kogukonnas tekkivaid häid mõtteid ja algatusi.
Olgu see siis mõni äriidee või hoopiski mõte, kuidas ümbritsevat linnakeskkonda paremaks teha. Oodatud on kõik huvilised.

Kohal on žürii, kes aitab otsust langetada ja annab soovitusi, kuid parima idee valib kogukond ise.

Registreeri: https://www.eventbrite.com/e/114526064542

Loome koos ühtehoidva ja tulevikku vaatava kohaliku kogukonna!

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid