AIRE – EDIH

AIRE_Tehnopol

Tehisintellekti ja robootikakeskus AIRE on loodud Eesti tööstusettevõtete konkurentsivõime tõstmiseks.

Keskuse peamiseks kliendiks on Eesti tööstusettevõte, kes tunneb vajadust ja on huvitatud oma ettevõtte arendamisest. Selleks pakub AIRE keskus mitmesuguseid teenuseid:

  • Digiküpsuse hindamine
  • Koolitused tehisintellekti, robootika, digitaliseerimise jm teemadel
  • Demoprojektide läbiviimine, kus tööstusettevõtete väljakutsete seljatamiseks viiakse ellu tehisintellekti ja robootika lahendusi ning toetatakse projekti elluviimist ka rahaliselt
  • Rahastusallikate leidmine ehk tööstusettevõtete nõustamine nii avaliku sektori toetuste saamiseks kui ka erakapitali kaasamiseks vastavalt vajadusele (loe täpsemat infot allpool).
  • Kontaktvõrgustiku loomine, mis kutsub tööstusettevõtteid osalema AIRE klubiüritustel, kuulama huvitavaid mõtteid ja looma uusi kontakte

AIRE keskuse eestvedajaks on TalTech. Keskuse põhipartneriteks on teaduspark Tehnopol, Eesti Maaülikool, Tartu Ülikool, Tartu teaduspark ja IMECC ning lisaks palju teisi partnereid pisemates rollides.

Vaata lähemalt: aire-edih.eu

Huvi korral võta ühendust: Anu Puusaag. Anu.puusaag@tehnopol.ee

Tehisintellekti- ja robootikakeskust AIRE (EDIH) rahastab Digitaalse Euroopa Programmi Euroopa Digitaalse Innovatsiooni Keskuste alamprogramm ja Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (Projekti nr: 101083677)

AIRE erakapitali kaasamise nõustamisteenus

Tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE (AI & Robotics Estonia) kutsub tööstus- ja tootmisettevõtete juhte, finantsjuhte ja arendusjuhte nõustamisele, mis aitab jõuda just teile sobivate tingimustega erarahastuseni.

Tööstusettevõtete arendamine ja digitaliseerimine on eelarvemahukas. Hetkel valitsevad globaalkriisid on muutnud ligipääsu rahale keerulisemaks, samas kui konkurentsis püsimine eeldab juba praegu investeeringuid digitaliseerimisse.

Nõustamisteenust pakuvad teadus- ja ärilinnaku Tehnopol mentorid, kelle kogemust ettevõtete rahakaasamise nõustamisel, saab mõõta miljonites eurodes.

Erakapitali kaasamise nõustamisteenus on mõeldud väikese ja keskmise suurusega tööstusettevõtetele (töötajaid kuni 250 inimest ja käive kuni 50 miljonit eurot). Nõustamine arvestatakse ettevõttele riigiabina – vähese tähtsusega abi (VTA) 800 euro väärtuses.

Täpsem info ja registreerumine SIIN!

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega