Networking Night #26 koos Stewart Rogersiga

  • 29.04.19
  • 17:30 - 20:00
  • Tehnopoli sündmus

Tehnopol Startup Inkubaator, Mäealuse 2/1, UK Lounge

Juba 26’s Networking Night tervitab seekordsel õhtul Stewart Rogersit, kes on startup maailma toonud uue sära ja hingamise.

Rogers on tehnoloogia maailma vegan, kes teab, et tervis on praeguse aja kõige olulisem teema tehnoloogia valdkonnas. Aina rohkem asutajaid ja tehnoloogiavaldkonna töötajaid püüab toime tulla survega startupi kiireks arenguks, mille tulemuseks stress ja enesehävitamine. Rogers toob sellel õhtul Startup Inkubaatoris välja peamised probleemid, mida ma saame nende parandamiseks teha ning kuidas saate tagada, et saate kõikide sisemiste ja väliste raskustega siiski edukalt startuppi juhtida.

Lisaks tähistame ühe startupi edulugu, kes väga vapralt pidas vastu kõikidele raskustele ja probleemidele ning on auga välja teeninud Startup Inkubaatori poolt välja antava hokikepi! Selleks startupiks on Hepta Airborne.

Networking Night on üritus, kus kohtuda vanade sõpradega ning luua uusi tutvusi. Uksed avame kell 17.30.

Registreeru: https://nn26.eventbrite.com

Seekordne üritus on mõnevõrra teistsugune. Piletit ei ole, kuid on võimalik panustada endale jõukohane summa organisatsiooi Peaasi (MTÜ Peaasjad) toetuseks, kes seisab hea selles eest, et tõsta teadlikkust vaimse tervise olulisusest.

Vaata ka Facebooki üritust siit.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid