Tark Tööstus

Tark Tööstus projekt on tänaseks lõppenud.

Tark Tööstus on tööstuse digitaliseerimise teemaline ürituste sari, mida Tehnopol viib ellu koostöös EAS-iga. Kahe aasta jooksul toimub 4 ideepäeva ja 4 arendusmaratoni, kus kohtuvad ning töötavad meeskondadena juhid ja spetsialistid tööstusettevõtetest, IT-firmadest, tööstust teenindavate valdkondade ettevõtetest, haridus- ja teadusasutustest ning mujalt, et lahendada tööstusettevõtete digitaliseerimisega seotud väljakutseid. Igal üritusel on fookusteema, kuid lahendatud saavad ka muud tööstusettevõtete põletavad probleemid.

Ideepäev on ühepäevane üritus, kus otsitakse ideetasandil lahendusi osalevate ettevõtete poolt eelnevalt tuvastatud ning kirjeldatud väljakutsetele. Arendusmaratonil töötatakse parimate ideelahendustega edasi, disainitakse neile ärimudel, prototüübitakse toode või teenus ning valideeritakse see toote või teenuse tulevaste kasutajatega. Arendusmaratoni võitjameeskondade arendusi inkubeerib Tehnopoli Startup Inkubaator kuni toote või teenuse turuletoomiseni või ettevõttes kasutuselevõtmiseni.

Targa Tööstuse sarja üritused on ainulaadne võimalus lahendada ära tööstusettevõtete väljakutsed ning IT-ettevõtetele saada sisendit tööstussektorist uute digitoodete arendamiseks.


Käima on läinud Tehnopoli AI arenguprogramm, mille eesmärk on aidata Eesti ettevõtetel kasutusele võtta tehisintellekti (AI) lahendusi, tõstes sellega nende konkurentsivõimet ja tagades Eesti majanduse kestlikkuse ka tulevikus.

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega