TEW2020

Hea Tehnopol Entertainment Weeki külastaja!

Hoolime oma külaliste tervisest ning avaldame hetkel kavas üritused, mille puhul oleme kindlad, et ühel või teisel moel saavad need toimuda. Jälgime pidevalt riigi epidemioloogilist olukorda ning teeme kavas muudatusi sellele vastavalt. Kanname hoolt, et festivali külastamine oleks ohutu ning pakuks endiselt mõnusat elamust!

Tehnopol Entertainment Week 2020 toimub sel aastal 7.-11. septembril ning pakub linnakus töötavatele inimestele, tudengitele, ettevõtlushuvilistele ning ka kõigile teistele rohkelt võimalusi osaleda sportlikes, harivates ning meeleolukates sündmustes – tasuta!

TEW2020 Facebooki ürituse leiad SIIT!

AJAKAVA

REGISTREERUMISEKS KLIKI ÜRITUSEL

TEWi kireva nädala esimese päeva pühendame Tehnopoli A ja O-le  ehk iduettevõtetele. Tervitame üheskoos selle hooaja uusi tulijaid ning lähme vaatame, milline innovatsioon sünnib Pakri poolsaarel. Tule osale iduettevõtete päeval ning mine sa tea, ehk on õhtuks ka endal valmis mõeldud plaan, kuidas idude maailm oma äriideega vallutada!

 

Päevakava

9-18 Aiotexi pop-up poe avamine

Oleme kõik igatsenud poe järele, mis tööpäeva lõpetamiseks vajalikku turgutust pakub ja koduteel piima pärast poodi ei saada. Ja siit ta tuleb – mitte lihtsalt toidupood vaid nutikas ja iseteeninduslik Aiotex pop-up pood, mis avab oma uksed esmaspäeval Tehnopoli keskväljakul.

 

11.15-13.15 Investorlõuna kasvufaasis iduettevõtetele

See on sinu võimalus oma kasvufaasis ettevõtte jaoks raha kaasata. Tule lõunatama koos inimestega, kes sinu ettevõttele hoo sisse lükkavad!

 

12.00-16.00 ELMO elektriautodega PAKRI Teadus- ja Tööstusparki puid istutama

RMK toetab meid ilusate kuuseistikutega ning Tehnopol sõidab ELMO elektriautodega PAKRI Teadus- ja Tööstusparki neid istutama. Ühine meiega!

 

17.00-20.00 Networking Night #29: kuidas So.Fa.Dog teeb 600 000€ väärtuseid 10 sekundi uudiseid

Esmaspäeval alustab uus lend iduettevõtteid Startup Inkubaatori hoogsas kasvuprogrammis. Networking nighti raames tähistame nende uue teekonna algust ning kuulame ühe eduka iduettevõtte lugu!

 

Tervis tuleb teisipäeval. Selles pole mingit kahtlust, sest teisipäeva alustame hinge kirgastava ja inimvõimeid testiva jäävanniga. Kogu päeva vältel toimub tegevusi, mis edasiseks uut hingamist ning värsket pilku annavad. Kui keha karastatud ja trennid tehtud, tasub kindlasti osaleda päeva suursündmusel, milleks on Tervisekogukonna Kärajad, kus tänavu lahatakse põnevat ja aktuaalset kaugteenuste teemat.

 

Päevakava

KOGU PÄEV Gym! Tehnopol avatud uste päev

Tervise teisipäeva raames avab Gym! Tehnopol kõikidele huvilistele oma uksed. See on suurepärane võimalus harjutada enda päevarutiini sisse üks tööpäevaeelne või -järgne jõusaaliskäik. Kui proovitrenn meeldib, siis tasub just nüüd ennast Gymi liikmeks registreerida, sest käimas on kampaania, mille raames maksab septembri ja oktoobris liikmelisus vaid 5 eurot!

 

08.00-09.00 Jäävann

Tule alusta meiega tervise teisipäev ja tee enne tööpäeva algust kiire sulps jäises vees! Üritusel on tagatud ka pesemisvõimalus, kuid palume osalejatel kaasa võtta enda pesemistarbed ja rätik.

 

09.00-09.30 TaiChi ühistreening

Sajanditevanuse Hiina võitluskunsti TaiChi treeningut tuleb läbi viima Ann Vainlo, kes juba kuuendat aastat Rein Siimu Taiji koolis trenne annab.  Tema sõnul muutub TaiChi pikaajalise harjutamise järel elu hoomamatult suureks ja piirideks jääb vaid enda mõttemaailm. Kel kannatust ja soovi maailma laiemalt tunnetada, on treeningule oodatud! Treening toimub Tehnopoli kesväljakul roheruumi kõrval.

 

10.00-15.00 Tervisekogukonna Kärajad – kaugteenused koos demoalaga 

Tervise teisipäeva lõpetame sisukalt, lahated kaugteenuste keerulist teemat. Lisaks on võimalik ürituse demoalal tutvuda järgnevate ettevõtete tehnoloogiate ja teenustega: Dermtest, MinuDoc, CureAssist, heBA, Isikustatud perearsti nõuandeliin, Cognuse kõneravi, Viveohealth.

 

Me küll käime Tehnopolis iga päev tööl, aga kui hästi me tegelikult teame, mis võimalused siin on ning mille põnevaga teised ettevõtted tegelevad? Linnakupäev on ideaalne võimalus Baltikumi suurima teadus- ja ärilinnaku igat korrust ja nurgatagust tundma õppida. Pärast seda saad tulla kuulama targa linna podcasti avalikku salvestus, et teada saada, kuhu Tehnopol veel edasi võiks areneda!

 

Päevakava

KOGU PÄEV Sooduspakkumised

Linnakupäeval saad kõhu eriti soodsalt täis! Pizzakioski külastades lausu võlusõna “linnakupäev” ning saad pitsa 20% odavamalt ning Helios söögitoast saad päevaprae koos salati ja veega promohinnaga 4 eurot!

 

KOGU PÄEV Linnaku fotojaht

Ära muretse, kui sinu pildistamisoskused on kasinad, fotojahile on oodatud kõik! Fotojaht on suurepärane võimalus näha, mis põnevamad ettevõtmised ja kohad Tehnopoli linnakus peituvad. Osalejate vahel loosime välja põnevaid auhindu!

 

KOGU PÄEV Linnaku virtuaaltuur

Hoia silm peal Tehnopoli sotsiaalmeedial, sest seal viime läbi linnaku virtuaaltuuri, kus suurepärase maiuspalana saad kuulda ka huvitavaid pajatusi siinsete juhtumite kohta läbi aegade!

 

12.00-15.00 Tallinna Innovatsioonifondi paneel

Tallinnovation innovatsioonikonkurss on edukalt lõppenud ning žürii valis 12 kvalifitseerunud taotluse hulgast parimad, kes esitlevad oma ideed žüriile. Ootame põnevusega paneeli tulemusi!

 

15.30-16.30 Targa linna podcasti avalik salvestus

Kolmapäeva lõpetame kuulates TalTechi teadur Ralf-Martin Soe ning linnaruumi ekspert Pärtel-Peeterl Pere diskussiooni targa linna lahenduste teemal. Podcasti salvestust on kõikidel huvilistel võimalik tulla kuulama Startup Inkubaatori UK Lounge’i, mis asub Mäealuse 2/1 teisel korrusel. Diskussiooni juhib Tehnopoli kinnisvarajuht Tarmo Loog.

Nii, nagu ei saa Eesti läbi Lätita, ei saa TEW rohetehnoloogiata. Selle toreda päeva raames saad tunda, kui tore on ilma tossutamiseta tööle tulla ning tutvuda, milliseid vahvaid alternatiive selleks lisaks rattasõidule veel on leiutatud.

 

Päevakava

KOGU PÄEV Rattaga tööle

Rattaga tööletulek on igati mõistlik valik – see hoiab sind vormis ning võimaldab enne kontoritooli istumist anda päevale värske ja mõnus algus. Rohetehnoloogia päeva raames jätame autod koju ning sõidame kõik tööle rattaga!

 

12.00-13.30 Voltride’i elektriliikurite võistlus

Sellel üritusel saame teada, kuidas tagada enda ja teiste turvalisus elektriliikuri kasutamisel ja millest lähtuda elektriliikuri valimisel. Tule ja pane enda oskused proovile takistusrajal või kulge rajal liikuriga omas tempos!

 

15.00-16.00 Rohepodcasti avalik salvestus

Neljapäeval salvestame koos Ivar Kruusenbergiga rohepodcasti, mille salvestusest on võimalik sul osa saada. Ivar on tegutsenud pikalt teadlasena, kuid täna rakendab ta enda teadmisi roetehnoloogia ettevõtluses. PowerUp Energy Technologies tegevjuhina arendab ta vesinikutehnoloogiaid, mis aitavad meil tulevikus energiat efektiivsemalt salvestada ning kasutada. Ragmar Saksing küsitleb Ivarit just vesiniku tuleviku võimaluste vaatenurgast. Üritus toimub Tehnopol Startup Inkubaatoris, Mäealuse 2/1 2. korrusel.

 

20.00-21.00 Karl-Erik Taukar Bandi virtuaalkontsert

Nagu ikka TEWil kombeks, ei saa festivalilt puudu olla üks vinge eesti artist. Sel aastal tuleb ja annab meile võrratu virtuaalkontserdi Karl-Erik Taukar Band. Ja seda täiesti tasuta! 

 

TEWi lõpetame toidust pungil kõhu ja mõtetest pungil peaga! Sel nädalal ei pea ootama pühapäevani, et lõõgastunult pannkooke mugida, sest võimalus selleks avaneb reedel kell 12 Tehnopoli keskväljakul roheruumi kõrval. Samuti teevad selle päeva raames täiesti tasuta koolitusi Kadi Villers ja Indrek Saul, kes oma põneva jutuga ka kõige raamistatuma mõtlemisega inimese innovatsiooni põnevamaid soppe avastama viivad!

 

Päevakava

10.00-11.00 Kadi Villers: Milleks ettevõttele häkaton?

Tule kuula põnevat koolitust häkatoni kasulikkusest ja selle korraldamise põhimõtetest. Lisaks arutletame, kuidas häkatonide abil tuua ettevõttesse senisest enam innovatsiooni.

 

12.00-13.30 Pannkoogilõuna

Sel reedel avaneb linnaku töötajatele võimalus saada osa pannkoogilõunast. Tule üksi või kolleegidega ning hara lõunaseks vahepealaks soolane või magus pannkook. Üritus toimub Tehnopoli keskplatsil.

 

14.00-15.00  Indrek Saul hinnapsühholoogiast

Tehnopol Entertainment Week’ile paneb sisuka punkti Indrek Saul, kes annab tasuta praktilise koolituse hinnapsühholoogia teemal. NB! Asukoht muudetud!

Varasematel aastatel oleme Tehnopol Entertainment Weeki raames korraldanud ka ettevõtete külastusi. Paraku sel aastal pole COVID-19 leviku tõttu võimalik sellist üritust korraldada, kuid tunneme sellegipoolest, et meie vinged tehnoloogiaettevõtted väärivad väljatoomist. TutvuTehnopolis tegutsevate ettevõtega lähemalt!

 

Artec Design

Artec Design OÜ on 1998 aastal asutatud tehnoloogiaettevõtte, mille põhitegevusteks on elektroonika- ning tarkvarainseneri teenuse pakkumine, nendega seotud tehniline nõustamine. Teenuste sisuks on pakkuda klientidele nende soovitud (elektroonika)toote detailset
tehnilist projekteerimist, prototüüpide valmistamist ning programmeerimist kui ka prototüüpide põhjal seeriatoote projekteerimist ning tootmise korraldamist.

Artec Design’i klientideks on erinevad ettevõtted Eestis, Euroopas, Ameerika Ühendriikides ning Aasias, millest kõige tuntumad Eestis on Ridango ja Myoton.
Hea meelega pakume koostööd elektroonikaseadmete väljatöötamisel ning otsime ettevõtteid, kellel on huvi Artecis loodud e-paberi põhiste elektrooniliste sildisüsteemide rakendamiseks.

 

 

Trinidad Wiseman

Tegeleme nii suurte ja keerukate kui väikeste ja innovatiivsete veebipõhiste süsteemide loomisega. Süsteemina vaatleme mitte ainult infosüsteeme, vaid laiemat tervikut, mille üheks osaks on IT.

Meie kliendid ja projektid

Meil on 15+ aastat edukaid partnerlussuhteid, 50% töömahust läheb avaliku sektori projektidele, 50% erasektori projektidele.

Meie kogemusteportfelli rikastavad eritüübilised projektid mobiili- ja veebirakendustest süsteemide liidestamiste, arhitektuuride ja avaliku sektori infosüsteemide serveriteni välja. Arenduses on meie trumbiks mitmesugused rätseplahendused – e-äride, mobiiliäppide, infokioskite, siseveebide, infosüsteemide, veebirakenduste, kodulehtede jms loomine.

Meie spetsialistid on ühest küljest võimelised toimetama suuremahuliste uuringudokumentidega, teisest küljest oleme rõõmsad kui saame nuputada uusi unikaalseid e-teenuseid või lahendusi startup ettevõtetele.

Mida pakume?

Ärianalüüs: selgitame välja kliendi kõige olulisemad ärilised huvid ning kirjeldame, kuidas organisatsioon äriprotsessi tasandil töötab. Äriprotsesside kaardistamiseks kasutame levinud UML ja BPMN standardeid, mistõttu säilib selgus ja loetavus ka tulevikus ning tulemused on arusaadavad ärikorralduse ja infosüsteemide arenduse spetsialistidele. Rohkem infot leiab siit.

Teenussüsteemide ümberkujundamine: teenusedisain on meie igapäevatöö oluline osa. Teenuste ümberkujundamist oleme teinud nii eraettevõtetele kui ka väga arvuka hulga erinevate komponentidega teenussüsteemi osas avalikule sektorile. IT komponent ei ole siinkohal alati oluline, meie jaoks saab kliendi kogemus teenustega alguse tema nägemusest, hõlmab hinnastuse strateegiat ja teenuse pakkumise mudeli muutusi organisatsioonis. Rohkem infot leiab siit.

E-poed ja iseteenindused, infosüsteemid ja veebid: arendame kaasaegseid ja kasutajasõbralikke klient-süsteem lahendusi, mis vastavad WCAG 2.1 standardile. Pakume veebiarendust WordPressile ja Drupalile, rätseplahendusi NodeJSi/PHP Laraveli peal. Lisaks ka kodulehe liidestamist või automatiseerimist lao- ja/või raamatupidamisprogrammidega, näiteks IDSi Buum, Microsoft Dynamics 365 Business Central (NAV), Microsoft Dynamics AX, iScala jpt. Rohkem infot leiab siit.

Mobiilirakendused, infokioskid: loome kasutaja jaoks mugavaid, eesmärgipõhiseid ja kaasaegseid mobiiliäppe ning infokioskeid, nii Androidi kui Apple`i seadmetele, tuginedes kasutajakeskse disaini (UX) põhimõtetele.

Kasutatavus ja ligipääsetavus: WCAG (Web Content Accessibility Guidelines) direktiivide järgimine on aastaid olnud Trinidad Wisemani südameasjaks. Meil on praktilised kogemused muuta veebilehed ligipääsetavaks ka erivajadustega kasutajatele.

Koolitused: Eesti esimese kasutajakogemusele orienteeritud firmana oleme koostanud koolitusprogrammi, milles keskendume kasutajakogemuse teoreetiliste tahkude õpetamisele läbi praktiliste töötubade. Lisaks kasutatavuse koolitustele pakume ka prototüüpimise, äri- ja süsteemianalüüsi ning arendusalaseid koolitusi, näiteks Azure, Drupali, Bizagi, agiilsete arendusmetoodikate jt õpetust. Rohkem infot leiab siit:

Atlassiani tooted ja koolitused: aastast 2008 oleme Atlassiani ametlik partner, kes aitab maksimaalselt ära kasutada Atlassiani toodete võimalusi. Pakume erinevaid teenuseid ekspertnõustamisest arenduse ja koolitusteni. Rohkem infot leiab siit.

Kuidas töötame?

Oma klientide äritegevuse või organisatsiooni arendamisel kasutame inimkeskset lähenemist ehk kasutame töövõtteid ja -vahendeid mõõtmaks inimeste käitumist ja emotsioone. Seeläbi on meil võimalik analüüsida, kuidas meie poolt loodud lahendusi vastu võetakse.

Argielus seisame tihti silmitsi olukordadega, kus inimestel on keeruline tehnoloogiat mõista, Trinidad Wisemani suund on sellist olukorda muuta. Meie poole võib klient pöörduda lihtsas keeles ja kasvõi ainult mõtte või eesmärgiga – me ei oota valmisdefineeritud projekti ega plaani, me liigume edasi koos kliendiga teda aidates ja toetades kuni soovitud tulemus on käes.

Arendustegevuses juhindume tulevikukindlusest ja töötame selle nimel, et pidevalt leida innovaatilisi ja üha tõhusamaid arendusviise ja meetodeid. Automatiseerime nii palju kui võimalik, et vähendada inimeste töökoormust ja võimalikke inimvigu.

Külasta ka meie veebilehte   www.twn.ee

Põnevat lugemist leiad meie blogist: https://blog.twn.ee/et

Kirjuta meile 😊  info@twn.ee

 

 

 

Thorgate – Changing the world with technology

Thorgate is a product development company focused on building innovative digital solutions using cutting-edge technology. We are the leading Python development company with a venture capital arm in the Nordics!

The company’s expertise is in creating modern healthtech, forestry, manufacturing, fintech and e-commerce solutions for startups and SMEs.

We are interested in collaborating with businesses looking for digital product development partners, talented individuals looking to work with us as affiliates or part of our team, and growing startups that want to reduce time-to-market with quality consultation.

Thorgate is also hosting the leading Python conference in the Nordics. PyCon Estonia is the largest Python conference in the Nordics. This year we are expecting 400+ developers, CTOs, and investors to come together remotely and discuss ‘The Power of Python’ on 8th October, 2020. Find details at https://pycon.ee. Check out the event video: https://www.youtube.com/watch?v=nMbbBQ4F0sc.

 

 

10Lines

Tuleviku targas linnas liiklevad turvaliselt koos inimesd ja isesõitvad autod. Selleks, et see saaks reaalsuseks, peab olema tagatud kvaliteetne teekattemärgistus. Seda ülesannet hakkavad täitma 10Lines autonoomsed joonimisrobotid.
10Lines pakub autonoomseid roboteid parklate joonimiseks. Praegusel manuaalsel meetodil kulub 70% parklate joonimise ajast mõõtmisele ja eelmärgistamisele. Meie robot elimineerib selle osa täielikult ning alustab joonimisega koheselt.
Meie klientideks on joonimisteenust pakkuvad ettevõtted, lennujaamad ja sadamad ning otsime koostööks teadusele ja innovatsioonile suunatud ettevõtteid, kellega koostööd teha.

 

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega