Kuidas olla rahvusvaheliselt konkureeriv IKT ettevõte?

  • 25.04.19
  • 09:00 - 12:00
  • Tehnopoli sündmus

Tehnopol Startup Inkubaator, Mäealuse 2/1, 2. korrus

Teaduspark Tehnopol ja Gateway&Partners esitlevad! 25. aprillil kell 09.00-12.00 räägime sellest, kuidas oma IKT-teenustega olla rahvusvaheliselt konkurentsivõimelised.

IKT lahendused ja võrgustik laienevad iga päevaga ning mängib olulist rolli meie igapäevastes tegemistes. Konkurents on IKT-sektoris äärmiselt kõrge, seega tekib õigustatud küsimus – kuidas saavad IKT-ettevõtted tähelepanu endale ja olla teiste konkurentide seas märgatav?

Hommikusel kohtumisel räägivad kaks IKT valdkonna ettevõtet oma kogemusest, kuidas nemad on sisenenud uutele turgudele, võitnud kliente ja laiendanud oma äri. Et anda teile veelgi rohkem ekspertnõu, oleme kutsunud ka 2 mentorit rääkima oma varasemast kogemusest. Lisaks sellele anname ka ülevaate Enterprise Europe Network võimalustest, mille abil saab leida kasulikke kontakte välismaalt.

Arho Anttila – Pipedrive www.pipedrive.com

Pipedrive on pilvepõhise müügitarkvaraga tegelev ettevõte, mille kontorid asuvad Tallinnas ja Tartus, New Yorkis, Portugalis ja Inglismaal.  Pipedrive pakub veebipõhist lahendust ja mobiilset rakendust nimega Pipedrive ning CRM tööriista müügiinimestele.

Jürgen Jürgenson – Thorgate www.thorgate.eu

Thorgate on juhtiv Pythoni arendusettevõte Euroopas. 9 aasta jooksul on nad kasvanud väikesest ettevõttest nimega GateMe suureks ettevõtteks, kus tootearenduse meeskonnas on 40 inimest. 150+ projekti ja rohkem kui 20 auhinda hiljem, nende kliendid ulatuvad üle maailma USAst Kesk-Aasiasse. Nende eesmärk on aidata parimaid ettevõtteid automatiseerida oma protsesse, minimeerida kulusid, suurendada müüki ja klientide kaasatust digitaalsete lahenduste abil.

Michael Saxton – ekspert nõustaja Inglismaal

Michael jagab oma kogemust ettevõttest, mis sisenes Inglismaa turule müües IKT teenuseid.

Sven Aulik – ekspordinõunik EAS’is

Sven jagab oma mõtteid ja ideid, kuidas luua uusi kontakte potentsiaalsete äripartneritega Euroopas, aga ka Põhja-Ameerikas, Lähis-Idas ja Aasias, tuginedes oma varasematele kogemustele ja kogemusele EAS-is.

Naudime koos hommikukohvi, mõtle valmis enda jaoks küsimused, millele soovid kindlasti vastust ning ühine meiega 25. aprillil kell 9-12 Tehnopol Startup Inkubaatoris (Mäealuse 2/1).

Vaata ka Facebooki üritust siit.

Üritus on ingliskeeles.

Registreeru siin:


eijah

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid