Linnakus pakutavad teenused

Teadus- ja ärilinnakus Tehnopol pesitseb üle saja ettevõtte. Siia lehele oleme koondanud ülevaate erinevatest teenustest, mis linnakus ja lähiümbruses elavatele ja töötavatele inimestele kasuks võiksid olla.


Söök ja jook Rohkem infot

Lõunarestoran Mets

Lõunarestoran Mets on hubane söögikoht Tehnopoli linnakus, mis pakub hommiku- ja lõunasööke. Lisaks soojadele söökidele leiab Metsast ka take-away leti värskete salatite, vrappide ja smuutidega. Äripäeva õhtuti ja nädalavahetustel on restorani ruume võimalik rentida erinevateks üritusteks. Võimalus on tellida ka toitlustusteenust.

Mäealuse 2/1, 1. korrus. Avatud E-R 8.30-15.30


Helios söögituba

Helios Söögituba on omamoodi legend. Helios pakub klassikalisi hommiku- ja lõunasööke. Lisaks korraldab Helios toitlustusi Tehnopolis toimuvatel seminaridel ja konverentsidel.

Teaduspargi 6/1. Avatud: E-R 9.00-17:00


Tehnopol Pizzakiosk

Pizzakiosk hoogsalt kasvanud ja rõõmustame pitsasõpru üle terve Eesti. Tehnopol Pizzakiosk on 29. müügikoht Eestis. Pizzakioski hõrgutavast pitsamenüüst leiab rikkalike katetega pannipitsasid, mis valmivad vaid parimast ja kvaliteetseimast toorainest. Ettetellimine +37256709757

Akadeemia tee 21/6. Avatud E-P 11-21


Kohvik Pannkoogimaja

Pannkoogimaja pakub mõnusaid hommikusööke, päevapraade ja päevasuppe, kuid ka tortillasid, omlette, salateid, suppe, pastasid ja muidugi nii soolaseid kui ka magusaid pannkooke.

Akadeemia tee 21/1. Avatud E-P kell 10.00-18.00


Daily

Tuntud lõunarestoran Daily pakub iga päev meeldivas keskkonnas maitsvat ja mitmekesit lõunat nii näljast nõrkevatele kui ka linnupetteks.

Akadeemia tee 15A, TTÜ Infotehnoloogia maja. Avatud E-R 9.00-15.00


Nuudel

Kõige uuemas toidukohas pakutakse hõrgutavaid tai toite. Valikus on eelroad, salatid, riis ja nuudlid, erinevad karrid ja lihatoidud. Vürtsika toidu armastajad leiavad Nuudli menüüst eriti palju head ja paremat.

Akadeemia tee 21/2. Avatud E-L 11.00-22.00, P Suletud. Telefon +372 54 61 69 40

Sportimisvõimalused Rohkem infot

Võrkpalliväljak

Tehnopoli võrkpalliväljak, mis on mõeldud kasutamiseks linnaku klientidele. Võtme saab kätte Microsoft’i valvelauast. Broneeri väljak ning tule mängima!

Akadeemia tee 15b


Spordiklubi Gym! Tehnopol

Iseteeninduslik spordiklubideketi Gym! jõusaal Tehnopoli linnakus on avatud ööpäevaringselt.

Akadeemia tee 21/2

Lastehoid Rohkem infot

Mustamäe Lastehoid

Mustamäe Lastehoid on meie linnakus asuv lastehoid, mis loodi Tehnopoli soovist pakkuda linnakus töötavatele inimestele mugavat ja turvalist viisi pere pisemaid hoida.

Lastehoius on võimalik enda ja laste vajadustest lähtuvalt saada kvaliteetsest lapsehoiuteenust. Lisaks kuulepingu alusel toimuvale lapsehoiule võimaldatakse ka tunnihoidu. Lastehoiu poolt akutavate teenuste kohta saab täpsemalt lugeda SIIT.

Mäealuse 2/1. Avatud: E-R 8.00-18.00

Majutusvõimalused piirkonnas Rohkem infot

Academic Hostel

Academic Hostel on ideaalne majutuskoht nii tööreisijale, tudengile kui ka rändurile, kes soovib soodsalt ning mugavalt Tehnopolis ööbida. Hostelis on 108 mugavat tuba, mis on sisustatud kõige vajalikuga. Terves majas on tasuta ja kiire WiFi-ühendus.

NB! Tehnopoli klientidele on majutus 2-kohalises toas 30 eur/öö


Newton Stuudiod

Newton Stuudiod on mõeldud elamiseks nii ühele kui kahele inimesele ja disainikud nooruslike elanike vajadusi silmas pidades. Lisaks iga stuudio privaatsetele elementidele on hoone alumisel korrusel ka üldalad ajaveetmiseks. Kõigile elanikele on kasutamiseks ööpäevaringselt avatud jõusaal.

Kadaka tee 78d


Kadaka Hostel

2022. aastal on valmimas uhiuus Kadaka Hostel.

Mäealuse 9

Muud teenused Rohkem infot

Bikeep jalgrattaparkla

Nutikas jalgrattaparkla, mille turvalisust on testitud ja tõestatud. Kasutamiseks on vajalik alla laadida Bikeep’i rakendus.

Akadeemia tee 21/5 ees


Bikeep x Tehnopol tõukerattarent

Startup Inkubaatori alumnil Bikeepil on koostöös Tehnopoliga loodud täiesti omalaadne linnakusisene elektritõukerattasüsteem, mille kohta saab lähemalt lugeda siin.

Teaduspargi 3a ehk Roheruumi kõrval Tehnopoli keskväljaku ääres


Roheruum

Aiotexi loodud iseteenindusliku nutipoe külastamisel võimaldab süsteem kliendil poeskäigu ilma igasuguse kõrvalise abita teostada. Sisenetakse poodi Smart-ID või Mobiil-ID abil ja välja valitud kauba eest tasutakse kaardimaksega. Vajadusel annab poes kliendituge abiarvuti.

Teaduspargi 3a. Avatud E-R 9-17


Florette lillepood

Alati laia valiku värskete lilledega lillepood Florette. Mäealuse 2/1 aadressi maja peaauksest sisenedes jääb kohe paremale käele. Võimalik on tellida kimpe ja lilleseadeid erinevateks sündmusteks. Lisaks pakuvad nad ettetellimisel ka ilusates karpides käsitöökomme ja šokolaade kingituseks. Telefon: +372 615 5050

Mäealuse 2/1, Avatud E-R 08.30-16.00


FIRST FLOOR ilusalong

FIRST FLOOR ilusalong pakub juuksuriteenust naistele, meestele ja lastele. Samuti pakuvad nad kosmeetiku- ja kehahooldusteenuseid.

Kontaktinfo: +372 58 788 799 ja broneeri@firstfloor.ee ning teenuste kohta leiab info Facebooki lehelt.

Mäealuse 2/3 B-hoone. Avatud E-R 10.00-19.00


Fujitsu remont, kauplus ja hooldus

Fujitsu ja teiste elektroonika- ja arvutiseadmete remondi- ja hooldusteenuseid pakkuv kontor. Kontakttelefon: +372 651 9900

Akadeemia tee 21/6, Avatud: E-R 09.00-17.00

Meie partnerid

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega