Projektid

EIT InnoEnergy

EIT InnoEnergy on Euroopa ettevõte, mis tegeleb innovatsiooni, ettevõtluse ja hariduse edendamisega säästva energia valdkonnas.

Projekti tegevused on suunatud kolmele peamisele valdkonnale:

  • haridus, et toetada teadliku ja ambitsioonika tööjõu loomist, kes hindavad kestlikku arengut;
  • innovatsiooniprojektid, et tuua kokku ideed, arendajad ja majandustegevuse. Selle tulemuseks on turul edukad tehnoloogiad, mis tagavad päris tulemusi kasutajatele.
  • äriarendustegevused, et toetada idu- ja ettevõtjaid, kes soovivad oma innovaatilised ideed Euroopa energiaturule viia.

Vaata lisaks

EFFECT4buildings

EFFECT4buildings projekti eesmärk on suurendada Läänemere piirkonnas olemasolevate avalike hoonete energiatõhususele suunatud investeeringute finantsmudelite arendamine ja tehnoloogiliste lahenduste esile toomine.

Töötame igapäevaselt rahvusvahelises meeskonnas, kuhu kuuluvad Taani, Norra, Rootsi, Soome, Eesti, Läti ja Poola.

Tehnopol valideerib tehnoloogilisi lahendusi, esindab Eestit, ettevõtete ja tehnoloogiate poolt. Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) esindab kinnisvara ja haldureid.

Smartup Accelerator

Smartup Accelerator toetab Läänemere-äärsetes riikides tegutsevaid lõpptarbijale suunatud rohetehnoloogia lahendusi arendavaid startupe ja VKE-sid.

Parimad ideed saavad arendada oma toodet 6-kuulises kiirendiprogrammis, rahvusvahelist 1-1 tuge turule sisenemiseks ning 10 000 € väärtuses ekspertnõu.

Vaata lisaks

ASIA-CLEAN

ASIA-CLEAN toetab Soome ja Eesti rohe- ja keskkonnatehnoloogia ettevõtteid ekspordil Aasiasse (peaasjalikult Hiina ja Malaisia). Projekti raames korraldatakse suhtekorraldus- ja turundusüritusi Soome ja Eesti ettevõtetele. Eesmärgiks on projektis osalevate ettevõtete müügitegevuse alustamine sihtriigis.

Toetavad tegevused –

  • Kohalike potentsiaalsete klientidega suhtluse nõustamine ja toetamine
  • Toodete ja teenuste tehniline nõustamine ning kohendamine vastavalt turu vajadustele
  • Müügitegevuse nõustamine ja arendamine

ASIA-CLEAN on Interreg Central Baltic Programme 2014-2020 projekt, kestvusega 01.04.2019 – 31.03.2021

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid