DigInEst: terviseandmetel põhineva innovatsiooni võimaldaja

  • 14.11.18
  • 15:00 - 17:00
  • Tehnopoli sündmus

Startup Inkubaator, UK Lounge, Mäealuse 2/1

Oktoobri alguses sai avalikuks Sotsiaalministeeriumi plaan, kuidas Eestis terviseandmete teisest kasutamist paremini korraldades andmepõhisele innovatsioonile hoogu anda. Selle plaani keskmes on Digital Innovation Estonia ehk DigInEst – kontaktpunkt ettevõtetele ja teadusasutustele, kes on erinevates andmekogudes olevate andmete kasutamisest huvitatud ja partner erinevate andmekogude omanikele.

Selleks, et plaanist saaks valituse otsus, toimub praegusel ajal selle arutamine erinevate osapooltega. Connected Health klastri liikmetele, potentsiaalsetele DigInEst klientidele, tulevad ideed tutvustama Tervise- ja tööminister Riina Sikkut ja Sotsiaalministeeriumis DigInEst kontseptsiooni koostanud Andrus Treier.

NB! Üritus on eesti keeles. Kui aga registreerujate hulgas on inglise keele kõnelejaid, muudame ka ürituse inglisekeelseks.

Osalemine on Connected Health klastri liikmetele ja klastri avaliku sektori partneritele tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine. Teistele 30 eurot, millele lisandub käibemaks.

Registreeru hiljemalt 12. novembriks siin.

Lisainfo ürituse ja klastriga liitumisvõimaluste kohta: Piret Hirv, piret.hirv@tehnopol.ee või (+372) 5087043

Vaata ka Facebooki üritust siit.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid