TEW2019

Siit lehelt leiad kogu olulise ja kõige värskema informatsiooni Tehnopol Entertainment Week 2019 kohta.

Tehnopol Entertainment Week 2019 toimub sel aastal 9.-13. september ning toob linnakusse meeleolukaid sündmusi alates spordist, kultuurist ja ettevõtete külastustest kuni Networking Night-i ja suurejoonelise välikontserdini!

TEW2019 Facebooki ürituse leiad siit.

Kõik üritused on mõeldud nii linnakus töötavatele inimestele, tudengitele, ettevõtlushuvilistele kui ka teistele huvitatutele ning täiesti tasuta!

AJAKAVA (registreerumiseks kliki üritusel):

R, 13. september

Take a Break

10.00-11.00 Ettevõtte külastus: Fujitsu

11.15-12.15 Ettevõtte külastus: Trinidad Wiseman

12.00-13.30 Tehnopol16 jäätise ja vahvlitega

Sellel päeval peab Tehnopoli hea sõber ja kaasasutaja TalTech linnakupidu! Tutvu ka nende ajakavaga:

12.00-18.00 Avatud laborid

14.00-18.00 Linnakus orienteerumine

18.00-19.30 Mälumäng

18.30-20.00 Leiutajate laulupidu „Mõistuse käe ja lauluga“

19.00-04.00 Järelpidu 10 000 ruutmeetril

Vaata rohkem: https://www.taltech.ee/ttu-uudised/linnakupeo-kava-2019/

Linnaku ettevõtted, kes TEW ajal oma uksed avavad

Thorgate Rohkem infot

Thorgate on praegu üks tuntumaid tarkvaratootmisettevõtteid Eestis. Meil on selge tehnoloogiline fookus – Python, Django & React, meie enda ettevõttesisesed toimetused, lahedad projektid, suurepärased meeskonnaüritused, hubased kontorid Tehnopolis, Londoni ja Oslo kontorites ning loome ka ise uusi startup’e. Pärast on huvilistele avatud ka Thorgate kontori uksed.

Skype Rohkem infot

Microsofti Eesti arenduskeskuse põhifookus on intelligentne, pilveteenustel põhinev infrastruktuur, mis võimaldab miljonitel era- ja äriklientidel suhelda Skype’i, Skype for Businessi ja Microsoft Teamsi rakenduste kaudu. Ettevõtte arendustegevus on koondunud ümber pilvepõhiste mikroteenuste, mida kasutatakse Microsofti globaalses tooteportfellis ja tarkvaraarenduses laiemalt. Microsofti Tallinna ja Tartu meeskonda kuulub ligi 300 inimest.

Teligent Rohkem infot

Teligent OÜ on NASDAQ-il noteeritud Ameerika geneeriliste ravimite tootja Teligent Inc tütarettevõte, mis tegutseb Eestis alates 2016. aastast. Ettevõtte peamisteks tegevusvaldkondadeks on geneeriliste ravimite arendamine Ameerika Ühendriikide turule ning tarneahela juhtimine Euroopa ja Põhja-Ameerika vahel. Eesti ettevõttes töötab 13 inimest, kellest 10 on otseselt seotud arendustööga.

Cellin Technologies Rohkem infot

Cellin Technologies OÜ on rakuteraapia tooteid tootev ettevõte, mis rakendab meditsiiniliste rakuteraapia toodete tootmisel tunnustatud kvaliteedijuhtimise süsteeme. Külastus viiakse läbi oma ala ekspertide poolt, sest Cellin Technologies OÜ on esimesi Baltimaade ettevõtteid, kes omab puhast ruumi kliinilise uuringu ravimite tootmiseks ja kellele väljastati tootmise tegevusluba. Meeskonna professionaalsed teadmised rakuteraapia meditsiiniliste toodete tootmiseks ning kõrgtasemeline tehnoloogia võimaldavad pakkuda oma tooteid ja teenuseid nii tööstus- kui teadusasutustele ning sellest saad külastuse käigus kuulda ka Sina!

DeltaE Rohkem infot

DeltaE Inseneribüroo (Hoiame Kokku Grupp OÜ) on üks Eesti juhtivaid Inseneribüroosid, mis pakub energia-ja ressursitõhususe täislahendusi äriklientidele. Oleme orienteeritud lahendustele, kus tasuvusaeg jääb alla kolme aasta ning kokkuhoid on kuni 90%. Ligi kolmekümnest tippinsenerist koosnev meeskond on aidanud Eesti suurtel tööstustel-tootmistel ning avalikku- ja ärikinnisvara haldavatel organisatsioonidel märkimisväärselt oma energiatarbimist optimeerida. Külalistele tutvustame oma tegevusvaldkondi ning kuidas probleemidest lahendused saavad.

Starship Technologies Rohkem infot

Starship Technologies pakub tellitud füüsilise kauba kohaletoimetamisteenust, et säästa aega ja muuta elu lihtsamaks. Tegutseme kolmes riigis, teenides tuhandeid inimesi. Sellel külastusel tutvustame teenuseid, mida me pakume, ja autonoomset tehnoloogiat, mis seda võimaldab.
Samuti vaatame, kuidas käib reaalselt kohaletoimetamine, et igaüks saaks esmakordselt näha, kuidas võiks tulevikus kaupade kohaletoimetamine toimuda.

TalTech Mektory Rohkem infot

TalTech Mektory on TalTechi Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus. Tuuri kestvus on 1 h, mille käigus tutvustame Mektory missiooni ja tegevusi ning teeme ringkäigu maja peal, kus näeb erinevate ettevõtete ja saatkondade ruume, laboreid ja demoruume.

Artec Design Rohkem infot

Artec Design ootab külla kõiki elektroonikatoodete arendusest ja Eestis loodud seadmetest huvitatud inimesi. Näitame ERM-i e-paberi ekraane, ühistranspordi piletiseadmeid ja Myotoni lihastoonuse mõõtjat, mida kasutatakse ka rahvusvahelises kosmosejaamas ISS.

Thinnect Rohkem infot

Fujitsu Rohkem infot

Fujitsu on Eesti juhtiv IT-teenuste ja -toodete pakkuja, mille eesmärk on lihtsustada ettevõtete ja organisatsioonide tegevust uuenduslike tehnoloogiate ja teenuste abil. Fujitsu poolt pakutavad lahendused sisaldavad süsteemide arendamist, hooldust ja remonti. Tehnoloogiatoodete valik ulatub lihtsatest sülearvutitest andmehalduskeskuste lahendusteni.
Tehnopolis asub Fujitsu hooldus- ja remondiosakond.

Trinidad Wiseman Rohkem infot

Baltimaade suurim kasutajakogemuse disaini ja ärianalüüsi ettevõte Trinidad Wiseman kutsub kõiki huvilisi oma kontorit uudistama. Kavas on põnev vestlus digitaalsest juurdepääsetavusest ning ettevõte tegemistest. Üritusel saad lähemalt teada, mida juurdepääsetavus endast kujutab, miks see üha tähtsamaks muutub ning kuidas seda enda veebilehe või e-teenuse puhul hinnata.

Vaata eelmise aasta Tehnopol Entertainment Week 2018 aftermovie-t

TEW2019 turunduskanalid

Startup Inkubaatori kõige-kõige

Registreeru

Facebooki üritus

Martin Goroško nimi ei vaja startuppide seas tutvustamist – ta on ökosüsteemis töötatud 10 aasta jooksul näinud kõike. Seda, kuidas esmapilgul pisut hullumeelest ideest jõutakse ülieduka ärini. Seda kuidas suure kirega töötamine viib läbipõlemiseni ja ka seda, kuidas sellest välja tulla. Ta teab, kes on õige ingel või VC just Sinu startupi jaoks ning millised tingimused on investeeringu kaasamisel ebamõistlikud. Ta teab, et startupi tegemine ei ole mingi moesõna või haip. Aga teab ka seda, kuidas sellel teel mitte ainult ellu jääda vaid ka raketina ettevõtlustaevasse söösta.

9. septembril räägib Martin kõik südamelt ära ning jagab oma pikaaegset kogemust:

  • startupi traditsioonilisest elukäigust,
  • startuppide rahastamisest ja turgudest,
  • ebaõnnestunud ideedest,
  • üliägedatest ideedest
  • Startup Inkubaatori kõige-kõigest 8 aasta jooksul.

Networking Night #27

Registreeru

Facebooki üritus

Networking Night #27 avab Tehnopol Entertainment Week õhtuste programmide seeria. Esmaspäeva õhtul pärast Startup Inkubaatori avatud uste päeva räägime AI tulevikust ja digitaalsetest inimestest. Toome näited nii Tehnopoli linnaku kui ka teiste ettevõtete põhjal.

Tänase tehnoloogia abil on võimalik muuta inimest häält ja nägu videotes nii hästi, et peaaegu võimatu on märgata, et see ei ole tegelikkuses reaalne. Ei ole kahtlustki, et aastaks 2020 on meie ümber palju võltsitud sisu. Kuidas me üldse saaksime usaldada tulevikus mõnda videosisu? Mis juhtub ühiskonnaga, kui kõik on ebareaalne nagu Instagrami filtrid? Kas tõesti saame koos aega veeta iseenda AI versiooniga?

Networking Nightil räägime meie enda tulevikust internetis selliste ettevõtetega nagu Sidekik, Keystroke DNA ja Veriff. Tule 9. septembril kell 17.30 Tehnopol Startup Inkubaatorisse ja vaatame koos tulevikku. Muidugi ei ole me ära unustanud traditsioone ning anname välja hokikepi inkubatsiooniprogrammi lõpetanud startupile!

 

Sportlik hommik @ Gym!

Registreeru

Facebooki üritus

Lubasid endale, et järgmine suvi oled elu parimas vormis, aga pole siiani trenni jõudnud? Pole hullu! Tule 10. septembril kell 9:00 Gym! Tallinn Tehnopoli ning saa osa ainulaadsest ja erakordsest ringtreeningust, mis suudab sütitada ka kõige staažikamas diivanisportlases kustumatu spordipisiku!

Kordame üle! Kes? Sina ja kõik Sinu sõbrad! Kus? Gym! Tallinn Tehnopol! Mis? Ringtreening! Millal? 10.09.2019 kell 09:00!

Gym!-s näeme!

Strength Wars võistlused @ Gym!

Registreeru

Facebooki üritus

Tahad teada, kes on Sinu tutvusringkonna kõige tugevam, kiirem ja osavam liige? Nüüd on selleks võimalus! Võta enda sõbrad 10. septembril kell 17:00 Gym! Tallinn Akadeemiasse kaasa ja pange enda võimed proovile vingetel Strength Wars võistlustel! Parimaid autasustavad NOCCO, Gym! ja Tehnopol! Seega… Are you NOCCO enough?

Võisteldakse neljal alal:

Mehed: kelgu lükkamine x 4, kätekõverdused x 25, sangpommi rebimine x 20, hüppenöör x 100;

Naised: kastile hüpped x 20, mägironijad x 100, pallivisked x 20, kosmonaudid x 25.

Kordame üle! Kes? Sina ja kõik Sinu sõbrad! Kus? Gym! Tallinn Tehnopol! Mis? Strength Wars! Millal? 10.09.2019 kell 17:00!

Gym!-s näeme!

 

Lauatenniseturniir

Registreeru

Facebooki üritus

Tegemist on võistkondliku lauatennise turniiriga ettevõtetele. Turniir mängitakse paaris (2vs2). Turniiri süsteem otsustatakse pärast registreerunud võistkondade arvu selgumist. Eelistatud turniiri süsteem on, et esimeses voorus mängivad kõik paarid omavahel läbi. Neli enim punkte teeninud võistkonda pääsevad poolfinaali ja sealt omakorda kaks finaali.

Iga mängija peab täitma registreerimisvormi. Kohtumiseni turniiril!

Rannavõrkpalliturniir

Registreeru

Facebooki üritus

Hea meel on teatada, et ka sellel aastal jätkame sportlikku traditsiooni, mille kohaselt selgitame välja kõige osavamad volletiimid Tehnopoli partnerorganisatsioonide seas. Seekord korraldame turniiri Teras Beachil – kohas, mis vollesõprade seas reklaami ei vaja. Nii oleme ilmast täiesti sõltumatud. Pärast turniiri saab ka saunas käia ning kohapeal on avatud baar karastavateks jookideks. Olgu lisatud, et turniir on meelelahutuslik ning miinimumtaset turniiril osalemiseks me ei defineeri.

Turniir toimub 11. septembril (kolmapäev) ajavahemikus 13.30 – 18.00 aadressil Lõuka 6, Tallinn (Teras Beach). Palun märgi see endale kalendrisse ning asu meeskonda komplekteerima. Sarnaselt eelmisele aastale: meeskond peab koosnema 4 inimesest, kellest vähemalt üks peab olema naine.

Palun anna soovist oma meeskonnaga turniiril osaleda teada aadressil kert.kaljula@tehnopol.ee niipea kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 4. septembril. Kui kutsest on välja jäänud keegi kes peaks seal olema, siis palun anna ka sellest märku. Kui Sina pole see kes meeskonda komplekteerib, palun edasta see õigele inimesele oma organisatsioonis. Koha rendi ja korralduse eest hoolitseb Tehnopol. Sportliku vormi, hea tuju ja karastavate jookide eest hoolitseb igaüks ise.

Kuidas töötajate tervis firma rikkaks teeb

Registreeru

Facebooki üritus

Juhi teadlikult töötajate tervist ja asutuse tervisekultuuri – saavutad ettevõtte majandusliku edu.

Eesti Töötervishoiuarstide Seltsi president ja Tervise Teejuht OÜ arst Karin Sarapuu annab retsepti ettevõtte juhtidele, personalitöötajatele, töökeskkonna spetsialistidele jt huvilistele:

  • Kuidas töötajate tervis ettevõtte raha kahandab või kasvatab? Parimad praktikad edukatest riikidest.
  • Kuidas individuaalse töötaja tervis ja motivatsioon on seotud kogu organisatsiooni sooritusvõimega? Saad kohapeal teada oma terviseskoori ja võrrelda seda auditoorimiga.

Üritus on eestikeelne. 

 

Smart Mobility – võistlused kergliiklussõidukitega

Registreeru

Facebooki üritus

Tule veeda oma kolleegidega lõbus lõunapoolik! 11. septembril kell 11 ootavad teid meeskondlikud ja naljakad võistlused:

  • Smart Mobility challenge vol I – Mitu meeskonnaliiget mahub ELMO’sse?

Pane kokku enda meeskond ning tule võta osa põnevast võistlusest, kus selgitame välja meeskonna, kes suudab ennast kõige rohkemate liikmetega mahutada ELMO elektriautosse. Võistlus leiab aset Teaduspargis Tehnopol

ELMO elektriautoks võistlusel on Nissan Leaf.

  • Smart Mobility Challenge vol II – Kui kiiresti läbid raja elektriliikuriga?

Tule vali ise, millega end proovile paned – kas Stigo rattaga, Bolti tõuksiga või Mate Bike elektrirattaga – rada on sulle valmis tehtud ning sina pead tõestama, et suudad olla kõige kiirem.

  • Smart Mobility Challenge vol III – Üllatus Iseautolt

 

Täika

Registreeru

Facebooki üritus

Sinu vana võib olla teise uus! Tule Tehnopoli täikale šoppama või müüma. Olenevalt müügihuviliste arvust toimub täika kas hubases Merkuuris või uue välimuse saanud avaras Saturnis. 

Kui tahad asju müüma tulla, siis anna oma soovist teada aadressil kadri.tammai@tehnopol.ee

PS: Arveldamine sularahas.

Autovaba päev

Facebooki üritus

Neljapäeval, 12. septembril, on Teaduspargis Tehnopol autovaba päev! Sellel ühel päeval jäta oma mootorsõiduk koju ning tule linnakusse tööle jalgsi, ühistranspordiga või mõne kergliiklussõidukiga.

Tehnopoli linnak on autoga lihtsasti ligipääsetav ja tasuta. Samas soovime edendada rohelist mõtteviisi, suurendada inimeste terviseteadlikkust ja hoida keskkonda. Panustame koos ja hoiame 12. septembril linnaku autovaba. 🧡

Ühtlasi valmistume õhtuseks Tanel Padari kontserdiks, mistõttu on joonega piiratud parkimisala sellel päeval suletud.

Tänavatoidufestival ja Tanel Padar kontsert

TASUTA

Facebooki üritus

Sel aastal üllatab Tehnopol Entertainment Week hea toidu ja muusikaga. Tänavatoidufestivalilt leiab igaüks endale miskit suupärast ning korraliku rock-kontsertiga kostitab Tanel Padar koos bändiga.

Ajakava:

17.00-19.00 Naudime mõnusat toitu ja head muusikat

19.00-20.15 Tanel Padar kontsert

Saame tuttavaks toitlustajatega:

Maheleib pakub suppi ja praade, burgereid ja friikartuleid. Lisaks sellele ka pirukaid, saiakesi, kohvi ja karastusjooke.

Sel päeval plaanime pakkuda täidetud tacosid, nii lihaga, kalaga kui taimetoidu oma. Samuti erinevaid pirukaid. Armastame toitu ja selle tegemist 🙂 Kõik meie toidud ja küpsetised valmivad käsitööna oma kokkadelt ja kondiitritelt. Igapäevaselt ootame lõunatajaid meie Mehhatroonikumi Plus kohvikusse.

Sajad tuhanded pihvid on leidnud oma koha käsitsi valmistatud krõbedate kuklite vahel ja pea poolsada imemaitsvat kastet on meie köögis nelja aastaga valminud. Oleme tänavagurmee teerajaja Eestis ning laseme maitsetel rääkida meie enda eest.

Karamelli Töökoda pakub käsitsi valmistatud karamelli ja pulgakomme, mis on tehtud loodusliku ja naturaalse toorainega.

Meie menüüst leiab igaüks enda lemmiku, kindlasti väärivad proovimist mahlane veiseliha burger ning vürtsikas suitsukana burger, maitseelamuse pakub ka bataadifriikartulid parmesaniga. Redisfood…rohkem maitset!

UQ BBQ pakub autentset BBQ-d. Mis on hoolega tehtud meie peakoka Uku poolt. Menüüs on meil Cubanos (Kuubapärane võileib) rebitud sealiha ja veiselihaga ja pakume veel grillitud kanavardaid. Joogipoolist leiab ka. P.s. UQ – loe Uku 🙂

Üritus on ilma vanusepiiranguta ja kõigile tasuta – tule naudi mõnusat õhtut Teaduspargis Tehnopol.

Ole kursis põnevate innovatsiooniuudistega

Meie partnerid